Teknik Tamir Bakım Onarım

İstanbul Anadolu Yakası Teknik Servis

İstanbul Anadolu Yakası Teknik Servis

İstanbul Anadolu Yakası Teknik Servis

Hem whatsapp ve benzeri gibi uygulamalar ile online olarak hem de telefon aracılığı ile size İstanbul teknik servis danışmanlığı yapan firmamız tüm ısıtma ve soğutma cihazları arıza işlemleri konusunda size profesyonel desteği verebilmektedir.Çalışmayan,iyi ısıtmayan, iyi soğutmayan veyahut ömrünü tüketmiş iklimlendirme sistemlerinize anında hızlı çözüm üretiyoruz.

Cihazlarınıza ekiplerimiz tarafından yapılan keşfin ardından montaj bakım, onarım işlerini en temiz bir şekilde tamamlar ve cihazlarınızı sizlere çalışır halde iken teslim eder.İstanbul teknik servisi anadolu yakasında bulunan üç tane çalışma mekanı ile sizlere destek olan servis ve bakım firması olarak gezici ekiplerimiz sayesinde en kısa sürede hizmetlerini vermeye çalışır.

Üstelik gece gündüz zaman sınırı olmaksızın telefon aracılığıyla ve online olarak da teknik destek elemanlarımızın bilgisine başvurarak arızalarınıza çözüm bulmanız mümkündür. Çözemediğiniz problemleriniz için gezici ekiplerimiz size gereken yardımı en kısa sürede ulaştıracaktır.

Özellikle klimalarınız ile ilgili her türlü probleminizde size destek olan firmamız ısıtma ve soğutma cihazları periyodik bakım konusunda da gerekli desteği sizlere sunmaktadır. Kayıtlı müşterilerimiz için yıllık bakımlarınızın hatırlatılması hizmeti de ücretsiz olarak sunulmaktadır.Değiştirilen ısıtma ve soğutma yedek parçaları firmamız tarafından bir yıl garanti altına alınır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir